Angielski przez Skype 24 h

English By Phone

0 Comments

29/06/2017

English-By-Phone dostosowuje zajęcia z języka angielskiego przez Skype indywidualnie do każdego Klienta. W dzisiejszych czasach wszyscy ludzie są bardzo zapracowani. Z robotą jak zawsze trudno się wyrobić, a i kierownictwo prosi o pozostanie dłużej. Jeśli ktoś natomiast ma firmę, jest zmuszony siedzieć w pracy od samego rana do późnej nocy. O posiadaniu znajomości języka angielskiego w pracy nie ma co mówić. Angielski to podstawa! Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów proponujemy Państwu naukę angielskiego przez Skype o każdej porze dnia i nocy.

Jesteśmy w stanie ustalić grafik zajęć tak, aby w 100% odpowiadał Państwa wymaganiom. Znamy dobrze potrzeby naszych uczniów. Wiemy, że ciągle na wszystko brakuje czasu. I mając to na uwadze dajemy możliwość nauki języka angielskiego przez internet 24 godziny na dobę.

Lekcje z angielskiego przez internet mogą się odbywać w każdym miejscu na ziemi. Wymagane jest tylko połączenie z internetem. Większość naszych Klientów uczy się angielskiego przez Skype o niestandardowych godzinach. Lekcje o godzinie 5.00 nad ranem, czy 1.00 w nocy to dla nas nic nowego. Lektorzy są w stanie uczyć o różnych porach. Podobno z samego rana człowiek jest w stanie przyswoić większą ilość wiedzy niż wieczorem. Niestety badania jeszcze nie brały pod uwagę późnych godzin nocnych, więc nie wiadomo jak wyglądają efekty nauki angielskiego za pomocą Skype o tej porze. Zawsze podczas kontaktu pytamy Państwa o preferowane godziny zajęć. Większość naszych Klientów pracuje w branżach, w których znalezienie czasu na naukę graniczy z cudem. English-By-Phone robi cuda- docieramy do Państwa wszędzie i o każdej porze z nauką angielskiego przez Skype.

Już nie musisz się spieszyć i denerwować, że zaraz zamkną Ci „sklep”! Nauka angielskiego przez Skype z English-By-Phone to łatwe, przyjemne i bezstresowe przyswajanie języka. A co najważniejsze: dostępne 24 godziny na dobę.