BetSafe – Klub Darmowych Zakładów

English By Phone

0 Comments

11/09/2021

BetSafe – Klub Darmowych Zakładów

Wystarczy, że raz dołączysz do klubu BetSafe free betting i będziesz w nim do końca życia. Klub darmowych zakładów jest otwarty od 02:00 w sobotę do 01:59 w sobotę. Twój pierwszy BetSafe darmowy zakład o wartości 5€ zostanie postawiony o 14:00 w następną sobotę, a ostatni darmowy zakład o wartości 5€ zostanie postawiony o 16:00 w następny poniedziałek.

Każdy zakład kombinacyjny z co najmniej trzema wynikami i łącznym kursem co najmniej 3.00 uprawnia do wzięcia udziału w promocji Klubu Darmowych Zakładów. Wszystkie strony kwalifikują się do udziału, z wyjątkiem Power odds i boosterów BetSafe. Oba darmowe zakłady o wartości 5€ są ważne przez 30 dni od daty otrzymania.

Możesz postawić 25 EUR na dowolną kwotę, na przykład 1 x 25 EUR lub 25 x 1 EUR. Otrzymasz darmowy zakład, jeśli postawisz 25€ jako kwalifikujący się zakład kombinacyjny w promocji, który zostanie rozliczony do godziny 01:59 w sobotę.

Wszystkie sporty kwalifikują się do promocji betsafe polska, z wyjątkiem tych wybranych dla cybersportów. Zakłady łączone z kilku różnych dyscyplin sportowych również kwalifikują się do promocji – możesz więc postawić na trzy cele, np. koszykówkę, tenis i hokej.

Jeśli nie zdążysz na jeden tydzień, nie martw się, nadal będziesz członkiem klubu darmowych zakładów. Pamiętaj: jeśli raz wstąpisz do klubu, będziesz do niego należał do końca życia. Postaw dodatkowe 25€ w kwalifikujących się zakładach kombinacyjnych w przyszłym tygodniu, aby otrzymać 10€ darmowych zakładów, jak zwykle.

BetSafe: Klub Cybersport

Otrzymaj €10 w darmowych zakładach (w poniedziałki), jeśli postawisz €25 (lub więcej) na dowolne zakłady kombinacyjne cybersport (minimum 2 wyniki) w tym samym tygodniu.

Wystarczy, że raz dołączysz do klubu sportów cybernetycznych w BetSafe. Kampania trwa przez siedem dni od poniedziałku do niedzieli. Zakłady wprowadzone do kampanii, obliczone do końca niedzieli, będą się liczyć do Twojej sumy na cały tydzień.

W następny poniedziałek otrzymasz darmowy zakład w BetSafe. Darmowy zakład jest ważny przez siedem dni od jego otrzymania. Możesz postawić 25 EUR w dowolnej wysokości, np. jako pojedynczy zakład 25 EUR lub 25 EUR x 1. Otrzymasz darmowy zakład, jeśli postawisz 25€ w promocji jako kwalifikujący się zakład kombinacyjny, obliczony do końca niedzieli.

Promocją objęte są wszystkie artykuły cybersportowe. Na przykład, możesz postawić zakład kombinacyjny na trzy pozycje League of Legends, Dota 2 i CS: GO. Należysz do klubu, nawet jeśli opuścisz jeden tydzień. Jeśli raz dołączysz, już nigdy nie będziesz bezczynny.

Doświadczenie BetSafe: Zakłady przez komórkę

Czy to popularne ligi jak Premier League, czy też australijski futbol na drugim końcu świata, w BetSafe znajdziesz tysiące obiektów sportowych na wyciągnięcie ręki.

Zakłady mobilne są dostępne zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS, dając Ci dostęp do tych samych pozycji, gier i ofert specjalnych, co w wersji na PC. Pobierz aplikację BetSafe ze Sklepu Play lub App Store i zaloguj się używając swoich normalnych danych uwierzytelniających.

Jeśli jesteś nowym klientem, możesz również założyć konto w aplikacji, a nawet otrzymać za to bonus powitalny. Aplikacja zakładów sportowych jest prosta w użyciu, łatwa w nawigacji i daje Ci dostęp do całego konta, od wpłat i wypłat po indywidualne zakłady i oferty specjalne BetSafe.

Aplikacja oferuje najlepszy wybór kursów zakładów, wśród których znajdują się zakłady na tenis, golf, sporty jeździeckie, piłkę nożną i wiele innych dyscyplin. Istnieją również hybrydowe gry kasynowe, w które można grać w podróży i szybciej niż kiedykolwiek.

Stawiaj zakłady przedpremierowe i na żywo na dziesiątki różnych dyscyplin sportowych za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Dzięki aplikacji sportowej BetSafe Polska nigdy nie przegapisz ważnych momentów.