Ceny pakietów 25 minutowych lekcji.


Pakiet próbny. 3 lekcje z 3-ma różnymi nauczycielami!

99 PLN. (Cena pojedynczej lekcji – 33 PLN)

Jeśli nie jesteś zdecydowany, z którym nauczycielem chciałbyś się uczyć, skorzystaj z pakietu próbnego. Zamów lekcje z trzema różnymi nauczycielami.

Z osobą, która spodoba Ci się najbardziej będziesz mógł pracować w trakcie kolejnych zajęć.

Po opłaceniu pakietu próbnego zorganizujemy dla Ciebie lekcje w dogodnych terminach.

Oferta dla nowych uczniów szkoły.

Kup Teraz


Pakiet 20 lekcji. 5 razy w tygodniu.

780 PLN. (Cena pojedynczej lekcji 39 PLN)

W pakiecie 20 lekcji możesz odbywać zajęcia pięć razy w tygodniu. Od poniedziałku do piątku. 24h na dobę!

Najwyższa intensywność nauki. Najniższa cena pojedynczej lekcji. Tylko 39 PLN.

Przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej, intensywne nauka do wyjazdów służbowych czy wakacyjnych itp.

Możliwość przesunięcia 5 zajęć w trakcie miesiąca.

Kup Teraz


12 lekcji. (3 razy w tygodniu)

516 PLN. (Cena pojedynczej lekcji 43 PLN)

ZNIŻKA przy płatności za cały SEMESTR – 5 miesięcy (60 lekcji)
2399 PLN. (Cena pojedynczej lekcji 40 PLN)

W tym pakiecie możesz odbywać zajęcia trzy razy w tygodniu. Na przykład w poniedziałki, środy i piątki. Lub częściej.

Najpopularniejszy wybór. Optymalny kompromis pomiędzy ceną a intensywnością nauki.

Możliwość przesunięcia 3 zajęć w trakcie miesiąca.

Kup Teraz


8 lekcji. (2 razy w tygodniu) WEEKEND

400 PLN. (Cena pojedynczej lekcji 50 PLN)

Lekcje dwa razy w tygodniu. W weekendy. Na przykład: jedna lekcja w sobotę, jedna w niedzielę.

Możesz uczyć się siedząc w fotelu albo w trakcie spaceru weekendowego.

Możliwość przesunięcia 2 zajęć w trakcie miesiąca.

Kup Teraz


8 lekcji. (2 razy w tygodniu) DNI ROBOCZE

376 PLN. (Cena pojedynczej lekcji 47 PLN)

ZNIŻKA przy płatności za cały SEMESTR – 5 miesięcy (40 lekcji)
1760 PLN. (Cena pojedynczej lekcji 44 PLN)

W tym pakiecie możesz odbywać zajęcia dwa razy w tygodniu. Na przykład we wtorki i w czwartki.

Umiarkowana intensywność nauki. Pakiet dla zajętych ludzi albo dla tych, którzy nie oczekują błyskawicznych efektów.

Możliwość przesunięcia 2 zajęć w trakcie miesiąca.

Kup Teraz


4 lekcje. (1 raz w tygodniu)

200 PLN. (Cena pojedynczej lekcji 50 PLN)

ZNIŻKA przy płatności za cały SEMESTR – 5 miesięcy (20 lekcji)
939 PLN. (Cena pojedynczej lekcji 47 PLN)

Zajęcia jeden raz w tygodniu. Na przykład w środy.

Pakiet dla osób chcących podtrzymać swoje umiejętności językowe.

Możliwość przesunięcia 1 zajęć w trakcie miesiąca.

Kup Teraz