O English-by-Phone.com

Patrice Laperriere

1 Comment

17/05/2013

English By Phone jest prywatną szkołą online, która uczy angielskiego uczniów i firmy na całym świecie. Organizuje indywidualne i grupowe lekcje zarówno online jak i przez telefon. W 2011 roku English By Phone zorganizowało ponad 60,000 zajęć!

Historia

English By Phone rozpoczęło działalność w 2009 roku w Moskwie. Zostało założone przez Patrice’a Laperriere’a (Kanadyjskiego przedsiębiorcę) i Alexei’a Sapkina (Rosyjskiego dziennikarza i korespondenta dla gazety RBC Daily). W 2010 roku założyciele zarejestrowali firmę jako ESL Teacher Online LLC w Nevadzie w Stanach Zjednoczonych. Mimo, że przedsiębiorstwo się rozrosło, nadal jest posiadane i operowane przez oryginalny duet.

English By Phone zaobserwowało znaczny wzrost od 2009 roku. W lutym 2012 zaprezentowało wybranym partnerom (po jednym z każdego kraju) możliwość promowania i sprzedawania na rynkach na całym świecie.

Od 2012 English By Phone ma swoje oddziały w następujących krajach:

Kraj

Strona internetowa

Lokalizacja (Miasto)

Lata działania

Rosja English-by-phone.ru Moskwa

2009

Kanada English-by-phone.ca Saint-Lambert, Quebec

2011

Polska English-by-phone.pl Warszawa

2011

Ukraina English-by-phone.com.ua Kijów

2012

Brazylia English-by-phone.net.br Sao Paulo

2011

Korea biTalking.com Seul

2012

Aby zapewnić jeszcze szerszy rozwój, obecnie English By Phone negocjuje z potencjalnymi partnerami w wielu krajach, w tym w Argentynie, Chinach, Niemczech, Japonii, Meksyku, Hiszpanii i Turcji.

Dla English By Phone pracuje 92 instruktorów. 62% z nich mieszka w US, 31% w UK, a pozostałe 7% jest rozrzucone po Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii i Południowej Afryce.

W 2013 roku firma spodziewa się wzrostu o 45%.

Działania

Zamiast modelu na kształt subskrypcji, który zapewnia uczniom część oprogramowania online, model English By Phone stara się stworzyć osobiste naukowe doświadczenie poprzez łączenie użytkowników z instruktorami, który są najlepiej dopasowani do ich potrzeb. Według założycieli, to jedyna taka szkoła, która zapewnia zajęcia online i przez telefon z nauczycielami na żywo, zaawansowanym sposobem układania terminów i zapewnieniem, że lekcje nie będą kolidować z osobistymi planami.

English By Phone został zbudowany w oparciu o przekonanie, że jedynym sposobem na naukę nowego języka jest konsekwentność. Firma może to osiągnąć, przypisując każdemu indywidualnemu uczniowi odpowiedniego nauczyciela. Instruktorzy pomagają uczniom osiągnąć wyznaczone cele w nauce angielskiego poprzez ciągłą komunikację oraz pracę opartą o wcześniej utworzony terminarz odpowiadający ich stylowi życia i obowiązkom.

Chociaż w centrum English By Phone znajduje się nauka angielskiego, firma nie skupia się tylko na krajach anglojęzycznych. Ma wiele oddziałów, biur, pracowników i innych zasobów na całym globie.

English By Phone oferuje lekcje 24/7. Jednak dostępność obsługi klienta zależy od godzin pracy każdego z poszczególnych oddziałów.

Cechy

Według założycieli English By Phone utworzył własne oprogramowanie na wzór stron internetowych, aby zwalczać wyzwania związane z zarządzaniem biznesem na skalę światową i nauczaniem angielskiego uczniów na całym globie. To oprogramowanie ułatwia proces wszystkim zaangażowanym. Pozwala nauczycielom i uczniom na zarządzanie dostępnością czasu, podczas zapewniania partnerom zarządzania płatnościami i operowania zadaniami administracyjnymi.

W 2013 English By Phone rozpoczęło program dla firm, który pozwala im na rejestrację pracowników online, aby zapewnić osobiste i efektywne lekcje.

Jako część tego ekskluzywnego programu firmy mogą zapewniać pracownikom grupowe szkolenia za niższą opłatą, indywidualne zajęcia dla personelu administracyjnego i specjalne lekcje VIP zarezerwowane dla szefa firmy, CEO i innych najwyżej postawionych pracowników.

Tak jak w przypadku zwykłych pakietów, program dla firm pozwala każdemu członkowi przedsiębiorstwa przejść test i trening w oparciu o jego osobisty terminarz.