Lekcje języka angielskiego przez Skype, a wymagania techniczne

English By Phone

0 Comments

05/01/2017

Nauka angielskiego przez Skype może odbywać się dosłownie wszędzie na całej kuli ziemskiej. Potrzebujemy tylko połączenia internetowego. Pozwala ono na prowadzenie rozmów w czasie rzeczywistym za pomocą darmowego komunikatora Skype. Aby lekcje angielskiego przez Skype odbywały się poprawnie i bez żadnych przeszkód, łącze internetowe musi spełniać minimalne wymagania. Ogromnym plusem jest to, że na dzień dzisiejszy większość dostawców usług internetowych oferuje takie usługi. Otrzymujemy od nich połączenie internetowe zapewniające prawidłowy przepływ obrazu i dźwięku. Z naszego wieloletniego doświadczenia, nie tylko w prowadzeniu nauki języka angielskiego przez Skype, dobrej jakości sygnał osiągamy przy prędkości minimum 512 kb/s. Taką prędkość łącza internetowego posiada coraz mniej osób, ponieważ decydują się oni na szybsze połączenie internetowe.

Prędkość 512 kb/s zdecydowanie zapewnia przepływ wysokiej jakości podczas nauki angielskiego przez Skype. Możemy spokojnie korzystać z rozmowy głosowej. Dodatkowo połączenie to pozwoli nam na odebranie wiadomości e-mail od nauczycieli, czy ściągnięcie materiałów do nauki ze stron WWW.

Jak dodatkowo przygotować się na zajęcia z angielskiego przez Skype?

W celu zapewnienia sobie i lektorowi komfortu nauki, należy pamiętać o kilku rzeczach. Wyłączamy zbędne komunikatory, które mogą wydawać przeszkadzające dźwięki, lub w inny sposób rozpraszać naszą uwagę. Zamykamy niepotrzebne aplikacje wykorzystujące nasze łącze. Zapewniamy sobie atmosferę w miejscu nauki i przechodzimy do działania. Stosowanie się do powyższych zaleceń wpłynie pozytywnie na efekty nauki języka angielskiego przez Skype. Pozwoli to na komunikację na poziomie jakości rozmowy telefonicznej oraz umożliwi jeszcze lepsze wykorzystanie możliwości komunikatora internetowego Skype.