Lekcje angielskiego przez Skype

English By Phone

0 Comments

28/09/2014

Nauka języka angielskiego przez internet jest przygotowana pod względem wymagań oraz możliwości naszych Klientów. Aby English-By-Phone zaoferował Państwu jak najbardziej korzystne rozwiązanie musimy znać więcej szczegółów dotyczących oczekiwań każdego Klienta. Ceny nauki angielskiego przez internet są elastyczne i zależą od wielu czynników (ilość spotkań, pory dnia, wymagań Klienta).

Angielski przez internet to ważna droga rozwoju edukacji. English-By-Phone oferuje Państwu naukę angielskiego przez Skype. Badania uczniów pokazują, że korzystanie z tej formy nauki pozwala osiągnąć o wiele lepsze wyniki niż w przypadku tradycyjnych sposobów. Angielski z pomocą komunikatora Skype jest typem nauki indywidualnej z lektorem. Nauczyciele w English-By-Phone są tylko obcojęzyczni. Pochodzą z krajów całego świata, posiadają przeróżne doświadczenia oraz akcenty.

Zajęcia angielskiego przez Skype dostosowane są pod każdego Klienta osobno. Jak wiadomo, nie ma identycznych ludzi i dlatego też English-By-Phone analizuje potrzeby indywidualnie dopasowując lektora pod naszego Klienta. Przed właściwą nauką angielskiego przez Skype mają Państwo możliwość sprawdzenia 3 lektorów pod względem Państwa wymagań. Po wybraniu odpowiedniego nauczyciela podczas rozmowy, skupia się on tylko i wyłącznie na jednym uczniu, co pozwala na maksymalne wykorzystanie czasu zajęć.

Lekcje angielskiego przez Skype dostępne są dla każdego. Wystarczy mieć komputer, słuchawki z mikrofonem, podłączenie do internetu oraz darmowy program Skype. Nauczanie angielskiego przez Skype jest wyjątkowo tanią inwestycją, która później owocuje na każdym etapie życia. Angielski przez internet to brak konieczności wychodzenia z domu, darmowe materiały, stały kontakt z nauczycielem i możliwość prowadzenia zajęć o każdej porze dnia i nocy. Lekcje angielskiego przez Skype w English-By-Phone są tańsze ponieważ nie nie muszą Państwo dojeżdżać do szkoły, materiały i kontakt przez Skype jest darmowy, a porę i czas zajęć dostosujemy do Państwa grafiku dnia.

Lekcje angielskiego przez Skype nie mają żadnych ograniczeń nauki. Możemy się uczyć pisać, czytać, mówić, czy słuchać. Zajęcia przygotowane są ciekawymi metodami i umożliwiają w prosty sposób opanowanie słownictwa i gramatykę. English-By-Phone pozwala na stosowanie różnych form przekazu wiedzy. Wszystko dostosowane do naszego Klienta. Zawsze staramy się zaoferować lekcje angielskiego przez Skype w najlepszych warunkach jakościowych i cenowych. Doradzamy najlepsze rozwiązania i dobieramy odpowiednich lektorów według Państwa wymagań.

Angielski przez Skype jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących się nauczyć języka, a mających niewiele czasu w ciągu dnia. Taka technika kształcenia jest pozytywnie odbierana u osób lubiących naukę indywidualną i we własnym cichym kącie. Lekcje nauki angielskiego przez Skype w English-By-Phone to świetnie dostosowany program, gdzie zyskujemy wysoką jakość w tak niskiej cenie.

Zainteresowanych nauką angielskiego przez Skype zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie.