Chris Pollard (brytyjski)
native speaker english by phoneChris urodził się i wychował w Wielkiej Brytanii, ale przez ostatnie 14 lat mieszka w Meksyku. Uczy języka angielskiego obcokrajowców przez 21 lat. Ukończył tytuł licencjata w EFL. Posiada również certyfikat Cambridge dla nauczycieli języka angielskiego oraz e-Korepetycje British Council certyfikat. Zaczął uczyć angielskiego w Hiszpanii w 1994 roku, uczy także w Meksyku, Libii, Arabii Saudyjskiej oraz w szkołach letnich w Wielkiej Brytanii. Wykładał w szkołach językowych i dwujęzycznych szkołach średnich, prowadził szkolenia dla firm takich jak ESL Arabian Airlines i naftowego giganta Mellitah. Uczy wszystkich grup wiekowych na wszystkich poziomach i specjalizuje się w przygotowywaniu uczniów do egzaminów takich jak PET, FCE, CAE, IELTS i TOEFL. Chris ma ogromne doświadczenie w nauczaniu, na jego konie jest tysiące godzin lekcji z setkami studentów z Ameryki Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie, a także w wielu innych krajach. Chris jest uważany za przyjaznego, intuicyjnego i elastycznego nauczyciela, który wie, jak reagować na specyficzne potrzeby poszczególnych uczniów.
Alia Knight (amerykański)
native speaker english by phoneJest otwartą osobą z Pacific Northwest ze Stanów Zjednoczonych. Ukończyła uniwersytet w środkowej Kalifornii. Ma doświadczenie w nauczaniu dzieci, dzięki czemu bardzo dobrze potrafi dostosować styl nauczania do uczniów. Jej priorytetem w nauczeniu jest, aby pokazać swoim studentom, jak najwięcej przykładów rzeczywistych. Wierzy w bezpośrednie podejście i prostotę.
Dean Cuming (kanadyjski)
native speaker english by phoneDean jest kanadyjskim nauczycielem angielskiego (native speaker) mieszkającym w Niemczech. Po ukończeniu studiów z dyplomem w Theatre Arts z Mount Royal University w Calgary, Kanada, Dean pracował przez 20 lat w dziedzinie sztuki scenicznej. Posiada szeroki zakres doświadczeń w innych sektorach: logistyki, zarządzania oświatą i ochrony lasu. Dean obecnie uzyskał dyplom z psychologii ze specjalizacją zachowania organizacyjne.
Joe Jones (brytyjski)
native speaker english by phoneJest native speakerem angielskiego z Londynu i uczy języka angielskiego od kilku lat. Uczył w szkołach i w firmach w różnych krajach Europy i Ameryki Środkowej. Ma doświadczenie w nauczaniu na wszystkich poziomach jak i różnych grup wiekowych (dzieci, młodzież i dorosłych). Może pomóc w wielu dziedzinach, od ogólnej konwersacji języka angielskiego, która koncentruje się na poprawie płynności mówienia i słuchu jak i gramatyce, słownictwie, pisaniu oraz Business English. Ma doświadczenie we wszystkich tych obszarach i zebrał wiele materiałów aby naukę uczynić bardziej przyjemną. Ma zrelaksowany styl nauczania i stara się aby lekcje były zabawne i przyjazne. Mieszkał w kilku innych krajach i rozumie, że nauka języka obcego może być frustrująca i trudna. Dlatego też cieszy się, że może innych nauczać.

Judy Boucher (amerykański)

native speaker english by phoneJudy Boucher jest certyfikowanym nauczycielem z dyplomem Masters of Education w Stanach Zjednoczonych. Uczy od ponad 13 lat. Lubi podróże zagraniczne, a także mieszkała w Niemczech przez 3 lata. Judy uważa, że każdy może odnieść sukces i dobrze czytać, pisać i mówić po angielsku. Judy może nauczyć kultury mówienia po angielsku, umiejętności rozmowy oraz czytania i pisania oraz umiejętności gramatycznych. Nauka nowego języka jest zawsze trudna, ale może być też przyjemna!

June Feldman (kanadyjski)

native speaker english by phoneJune posiada ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i marketingu. Ma umiejętność kreatywnej prezentacji i komunikacji. Swoją karierę pedagogiczną rozpoczęła jako trener i konsultant w korporacji. Ma zaawansowany certyfikat TESOL i certyfikaty specjalizacyjne w nauczaniu języku angielskim dla celów akademickich, biznesu, turystyki, HR i marketingu. Ponad 5 lat nauczania za granicą w obu dziedzinach korporacyjnych i akademickich, June jest świadoma wielu-kultur i wrażliwa na potrzeby ucznia. Mówi również po francusku i hiszpańsku, a zatem jest w pełni świadoma wyzwań nauki języka i potrafi zaoferować najbardziej efektywne sposoby nauki. Przygotowuje do IELTS i TOEFL. June oferuje energiczne, zabawne i skuteczne lekcje dostosowane do potrzeb uczniów. Uczył na wszystkich poziomach umiejętności i specjalizuje się w języku angielskim biznesowym, turystycznym, HR, marketing i akademicki.

Matthew Dobeck (amerykański)

native speaker english by phoneMatthew jest Amerykaninem z wiedzą w technologii informacyjnej, posiada certyfikat TEFL / TESOL. Uczy języka angielskiego od wielu lat. Jako native speaker ma przyjazne i profesjonalne podejście. Matthew z pewnością sprawi, że poczujesz się pewny w dążeniu do polepszania znajomości języka. Matthew jest zapalonym podróżnikiem i lubi poznawanie innych kultur i języków. To pozwala mu zrozumieć ucznia i jakim wyzwaniem jest nauka języka obcego.

Paris Derbe (brytyjski)

native speaker english by phoneParis to brytyjski nauczyciel z Londynu z 18-letnim doświadczeniem w nauczaniu ogólnego angielskiego. Jest pracowity, sumienny, innowacyjny i elastyczny. Naucza na wszystkich poziomach. On naprawdę troszczy się o postępy swoich studentów. Poświęca dodatkowy czas na przygotowanie zajęć i sprawdzanie pracy domowej. Ponadto, zawsze zachęca i motywuje swoich uczniów. Jego metodologia kręci się wokół podejścia komunikacyjnego. Lubi korygować swoich uczniów i zawsze daje im listę najczęstszych błędów, które zauważył na lekcji. Tak na przykład, jeśli widzi, że mają problem z wymową -ed wyjaśni im, że mamy trzy różne sposoby wymawiania Past Simple czasowników regularnych. Daje im przykłady, a potem daje im listę tego nad czym trzeba popracować. Jego metoda wykorzystuje wiele działań komunikacyjnych, tj. praktyczne rozmowy, odgrywanie ról, wideo i muzyka, prezentacje itd. Mocniej wierzy w rozwój umiejętności słuchania i mówienia niż czytania i pisania, które nieodmiennie daje jako zadania domowe.

Renata Vallazza (amerykański)

native speaker english by phone

Renata jest wielokulturową Amerykanką. Obecnie mieszka na Florydzie w USA, ale była w takich miejscach jak Argentyna czy Dominikana. Renata uczyła języka hiszpańskiego i angielskiego jednocześnie przez ostatnie osiem lat w różnych szkołach podstawowych i średnich, a także w online. Uważa, że ​​za pomocą różnych metod nauczania pomaga osiągnąć cel swoim studentów. Jako nauczyciel wierzy w entuzjazm, ponieważ pomaga on dotrzeć do uczniów, którzy uczą się języka obcego. Również doświadczenie życiowe pomaga uczniom w poznawaniu języka i jego używania w codziennym życiu, podróżach. Renata jest dwujęzyczna. W połączeniu jej miłości do podróżowania i zapotrzebowania na znajomość języków obcych, Renata z pewnością uosabia się ze swoimi studentami.

[catlist name=Nauczyciele content=yes numberposts=30]