Kontakt

Oficjalny Adres: Ostródzka 86h, 03-289 Warszawa

Telefon: +48-722 133 850

Email: service@english-by-phone.pl

Czym «English-by-Phone» różni się od innych kursów językowych?

English-by-Phone to sieć szkół językowych online z siedzibą w Kanadzie, Rosji, Polsce, Ukrainie, Korei Południowej i Wielkiej Brytanii.

Organizujemy lekcje 1 na 1 przez telefon komórkowy, stacjonarny, Skype lub własny VoIP.

Częstotliwość i tempo większości kursów języka angielskiego są nieprzystosowane do potrzeb osób z napiętym grafikiem. Dodatkowo klasa zawsze porusza się tempem najsłabszego ucznia. Poza tym, na takich zajęciach łatwo jest „zarazić się” błędami innych uczestników. Nie wspominając o dojeździe do miejsca, w którym odbywa się kurs i z powrotem, co zajmuje średnio 1-1,5 godziny. My oferujemy prywatne lekcje z wyszkolonymi nauczycielami, które możesz odbywać z domu, 24h na dobę, 7 dni w tygodniu!

Nasze podejście do nauczania opiera się na 10 różnych cechach:
1– Progresywny program nauczania
2– Certyfikowani nauczyciele
3– Wstępnie zdefiniowany harmonogram (przykład)
4– Wygodne środowisko udostępniania audio/wideo/ekranu* (telefon komórkowy, stacjonarny lub Skype)
5– Notatki z kursu dostarczane po każdej lekcji
6– Przydzielona praca domowa
7– Każda lekcja jest nagrywana
8– Monitoruj swoje postępy w poszczególnych obszarach na stronie raportu z postępów
9– Nadzór doradcy naukowego
10– Świadectwo ukończenia
*dostępność do udostępniania wideo i/lub ekranu zależy od jakości połączenia internetowego. Wymagane jest co najmniej 2 mb/s pobierania i 1 mb/s wysyłania.

Czym «English-by-Phone» różni się od indywidualnych lekcji z nauczycielem angielskiego?

English-by-Phone to również indywidualne lekcje z nauczycielem angielskiego, ale odbywające się przez telefon. Przeciętny koszt 45 minutowej lekcji z native speakerem w sporym mieście to 100-150 zł. Większość nauczycieli ustanawia czas zajęć na 1,5h (200-300zł), ponieważ spędzają dużo czasu w drodze. Z tych samych powodów nie ma ofert lekcji 25 minutowych. Powszechnie wiadomo, że najważniejszą kwestią jest nie czas trwania lekcji, a ich częstotliwość. Zatem pięć 25 minutowych zajęć w tygodniu jest o 35-55% bardziej efektywne niż trzy 45 minutowe lekcje lub dwie 60 minutowe. Ponieważ wizualne i dotykowe bodźce są wykluczone podczas rozmowy telefonicznej, uczniowie mogą szybciej rozwijać umiejętność mówienia w obcym języku, co również jest plusem. Jednak przede wszystkim z English By Phone oszczędzasz dużo czasu. Nie musisz nigdzie jeździć, ani zapraszać do swojego domu obcej osoby.

„Obawiam się, że nie znam języka wystarczająco dobrze, aby zamówić prywatne lekcje przez telefon…”

Nie bój się spróbować! Oferujemy specjalne kursy dla początkujących. Nasi wykwalifikowani nauczyciele pomogą ci przełamać barierę językową i mówić swobodniej. Nasi native speakerzy dobierają starannie program zajęć do potrzeb i umiejętności uczniów, poprzez rozmowę z nim samym. Dbają również o luźną i przyjemną atmosferę na lekcjach. Także, nie masz czego się obawiać :).

Dlaczego mam słabą jakość dźwięku lub obrazu?

Sprawdzamy szybkość połączenia internetowego naszych nauczycieli przed zatrudnieniem i upewniamy się, że ich połączenie internetowe jest wystarczająco szybkie, aby umożliwić udostępnianie audio, wideo i ekranu.

Ze swojej strony, przed lekcją upewnij się, że rozumiesz szybkość swojego połączenia internetowego i jakie funkcje będą dla ciebie najkorzystniejsze w oparciu o poniższą tabelę.

Aby poznać prędkość swojego Internetu, odwiedź witrynę Bandwidthplace.com, kliknij czerwony przycisk Start i zanotuj dane dotyczące pobierania i wysyłania.

Telefon stacjonarnyTelefon komórkowySkypePanel studenta na platformie
Przesyłanie: ponad 1 Mb/s+ Pobieranie: 2 Mb/s+DoskonałeDoskonałeDoskonałeDoskonałe
Przesyłanie: 0,5 Mb/s
Pobieranie: 1mb/s
DoskonałeDoskonałeOKNiemożliwe
Przesyłanie: 0,3 Mb/s+ Pobieranie: 0,5 Mb/s+DoskonałeDoskonałeNiemożliweNiemożliwe

Czy mogę używać English By Phone aby jedynie ćwiczyć mój angielski?

Oczywiście. Jeżeli, np. zakończyłeś naukę w liceum albo chwilowo nie posługujesz się angielskim w życiu codziennym, możesz wykupić tylko jedną lekcję tygodniowo, aby nie utracić zdobytych umiejętności. Na pewno dobrze dogadasz się z naszymi nauczycielami.

Jak mogę odwołać lekcję?

Opis każdego pakietu zawiera informację dotyczącą ilości lekcji, które możesz przełożyć, aby nie stracić żadnych zajęć. Aby przełożyć lekcję powinieneś poinformować nauczyciela lub naszego administratora przynajmniej 24 godziny przed jej terminem. Jeżeli spotkamy się z nadmierną ilością nieobecności, niestety stracisz swoje zajęcia.

Co jeśli nauczyciel się do mnie nie dodzwoni?

Jeśli twój telefon nie jest w danym momencie ani zepsuty ani zajęty inną rozmową, takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko. Jednak jeżeli nauczyciel nie może się do ciebie dodzwonić przez 10 minut, zadzwonią pod alternatywny numer, który podałeś (np. numer telefonu). Jeśli jesteś dostępny, a nauczyciel nie zadzwoni w ciągu 5 minut od czasu rozpoczęcia zajęć, natychmiast skontaktuj się z administratorem. W takim przypadku lekcja zostanie odwołana z naszej winy i zostanie przełożona bez dodatkowych kosztów dla ciebie. Jeżeli twój telefon będzie zajęty lub odłączony, a ty nie powiadomiłeś o tym administratora odpowiednio wcześnie, lekcja zostanie odwołana z winy klienta.

Jak szybko mogę rozpocząć kurs?

Prawie zawsze możesz rozpocząć nawet tego samego lub następnego dnia. Jednak jeśli akurat nie będzie dostępnego nauczyciela w tym czasie (np. termin będzie zajęty przez innego ucznia), być może będziesz musiał poczekać przynajmniej 24h.

Czy mogę zmienić swojego nauczyciela?

Oczywiście! Im bardziej nauczyciel będzie ci odpowiadał, tym lepiej będzie ci szła nauka. Możesz bez problemu zmienić nauczyciela w każdym momencie, często nawet bez potrzeby zmiany terminu zaplanowanych lekcji. Być może cię to zdziwi, ale polecamy zmieniać nauczycieli od czasu do czasu. W ten sposób przyzwyczaisz się do różnych akcentów i sposobów mówienia!

Aby tego dokonać:

  • Poinformuj administratora, jeśli chcesz dokonać zmiany.
  • Lub zrób to sam przez panel studenta:
    • Przejdź do strony niezaplanowanych lekcji.
    • Kliknij przyszłe lekcje, które zaplanowałeś/aś. Te lekcje są reprezentowane przez Twoje Student ID z żółtym tłem. Gdy klikniesz na jedną z nich, zniknie.
    • Po odwołaniu lekcji, wybierz odpowiedniego nauczyciela i przełóż lekcje na wybrany termin.

Gdzie znajduje się mój nauczyciel?

Centralna jednostka English By Phone znajduje się w Stanach Zjednoczonych w Newadzie pod adresem 1802 N Carson St, Suite 108 -3761 Carson City NV 89701. Tam pracuje część naszych nauczycieli. Jednak większość z nich będzie do ciebie dzwonić ze swojego domu lub biura w U.S.A, Wielkiej Brytanii lub Kanadzie.

Czy płacę za połączenie?

Za połączenie z naszym działem obsługi klienta nie ponosisz żadnej opłaty. Podczas lekcji wszystko zależy od sposobu jej przeprowadzenia. Jeżeli wybierzesz połączenie przez Skype lub naszą platformę, nie poniesiesz żadnej dodatkowej opłaty, jednak rekomendujemy zakup słuchawek i mikrofonu oraz użycie tego zestawu podczas zajęć. Jeśli natomiast wybierzesz połączenie przez telefon będzie cię obowiązywała dodatkowa opłata w wysokości 3 zł.

Czy możliwa jest lekcja w formie wideokonferencji?

Jeżeli jesteś połączony z szybkim internetem i lekcje odbywasz przed monitorem komputera łatwo możesz poprawić jakość połączenia. Możesz zakupić zwykłe słuchawki i mikrofon do komputera, a następnie zainstalwać bezpłatną aplikację Skype. Podaj nauczycielowi nazwę użytkownika, a on zapewni ci lekcje przy użyciu tego środka komunikacji. Dzięki temu niezależnie od lokalizacji nie musisz dodatkowo płacić za zajęcia. To pozwala uczniom zaoszczędzić dużo pieniędzy. Szybki internet w połączeniu z dobrą jakością dźwięku tworzą iluzję nauczyciela przebywającego z tobą w jedym pokoju. Możesz również zainstalować kamerkę internetową, co pozwoli na wideokonferencję z niektórymi nauczycielami.

Czy mogę odbyć lekcję za pomocą telefonu komórkowego?

Tak, jednak jesteśmy zmuszeni pobrać za to dodatkową opłatę. Koszt takich zajęć wzrasta o do 30% ceny pierwotnej, zależnie od kraju, w którym się znajdujesz. W Polsce jest to koszt 3 zł. Ponieważ lekcje trwają 25 minut, polecamy użycie zestawu głośnomówiącego. Dla własnego bezpieczeństwa zdecydowanie odmawiamy odbywania lekcji podczas jazdy samochodem.

Jak mogę dokonać zapłaty?

Zapłaty można dokonać przy użyciu Visy, MasterCard, 2Checkout, Stripe, Paypal lub przelewu bankowego.

Masz więcej pytań?

Po prostu zadzwoń – chętnie na nie odpowiemy!