-Dyplom z Hotelarstwa, Catringu i Zarządzania Insytucjonalnego
-wykwalifikowana nauczycielka CELTA

Eleanor Moxon

Eleanor ukończyła studia na kierunku Hotelarstwo, Catering i Zarządzanie Instytucjonalne, a następnie przez kilka lat pracowała w branży handlarskiej. Poszukując zmiany w życiu zdecydowała się na przeprowadzkę do Francji i zostanie wykwalifikowaną nauczycielką z dyplomem CELTA. Okazało się, że nauczanie stało się dla niej czymś więcej niż pracą – stało się jej pasją. Obecnie mieszka we Francji już 4 lata i przez ten czas nauczała angielskiego zarówno indywidualne osoby, jak i uczniów w szkołach i partnerów biznesowych. Specjalizuje się w tematyce medycznej i jest zatrudniana przez dwa uniwersytety, aby zapewnić właśnie taką naukę angielskiego. Tamtejsze kursy muszą spełniać wymagania francuskiego rządu.

Eleanor szczyci się profesjonalnymi i przyjaznymi usługami. Dzięki temu, że mieszka za granicą, rozumie trudności związane z nauką nowego języka. Wierzy, że nauka powinna być przede wszystkim zabawą, a kluczem do sukcesu jest budowanie pewności siebie u ucznia. Jest wyrozumiałym i niefrasobliwym nauczycielem, który jest bardzo dumny z sukcesów swoich uczniów.

Według Eleonor, zapewnianie uczniom słownictwa potrzebnego do zamówienia burgera w Toronto jest tak samo ważne jak umiejętności potrzebnych do uzyskania następnego awansu lub zdania ważnego egzaminu.