-zaawansowany certyfikat TESOL
-angielski w biznesie, turystyce, HR, marketingu

June Feldman

June jest doświadczoną i często podróżującą profesjonalistką, która wnosi do nauki dużo zabawy. Jej dyplom i 20 lat doświadczenia w sprzedaży i marketingu do perfekcji oszlifowały jej prezentację, kreatywność i umiejętności komunikacyjne. June pracowała również jako konsultantka i trenerka korporacyjna, co rozpoczęło jej karierę nauczycielki.

Ma zaawansowany certyfikat TESOL, a specjalizuje się w angielskim biznesowym, turystycznym, marketingowym i angielskim na potrzeby akademickie. Przez ponad 5 lat nauczania za granicą w korporacjach oraz oddziałach akademickich, June stała się wielokulturowym i uczulonym na potrzeby studentów nauczycielem. Zna również francuski i hiszpański, dzięki czemu jest świadoma wyzwań, jakie stawia przed człowiekiem nauka nowego języka. Wie, jak zapewnić najbardziej przyjazne środowisko do nauki. Od przygotowań do testów (IELTS & TOEFL) po pomoc w awansach, June oferuje energiczne, efektywne i przyjemne lekcje dostosowane do potrzeb kolejnych uczniów.

Od June Feldman:

Jestem bardzo skupiona na uczniach i wyczulona na ich potrzeby. Uczyłam osoby na wszelakich poziomach i o różnych specjalizacjach, takich jak angielski w biznesie, turystyce, HR, marketingu czy akademicki. Jestem bardzo energiczna i elastyczna, więc lekcje mogą być zarówno zabawą, jak i nauką dostosowaną do możliwości studenta. Wierzę w wypróbowane i prawdziwe podejście PPP (Prezentacja, Praktyka i Produktywność). Im więcej czasu uczniowie poświęcają na naukę, tym lepiej zapamiętują. Pozytywne wzmocnienie również jest kluczowe, bo motywuje i zapewnia bezstresową atmosferę. Uczniowie czują moje opiekuńcze, entuzjastyczne podejście i zorganizowane metody, co pozwala im na profesjonalną i efektywną naukę.”