– Dyplom Licencjacki z Nauk Politycznych
– Stosunki Międzynarodowe
– Certyfikat w Metodyce Nauczania TESOL

Patricia Rena

Patricia amerykanką mieszkającą niedaleko Sztokholmu w Szwecji. Uczyła studentów ESL w Europie i Azji przez ostatnie siedem lat. Zdobyła dyplom licencjacki z Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Południowej Georgii w Atlancie. Otrzymała również certyfikat TESOL z Metodyki Nauczania w Wielkiej Brytanii.

Ma bogate doświadczenie dydaktyczne uwzględniające: młodych uczniów, angielski dla specjalnych potrzeb akademickich, język sztuki i opowiadania historii, specjalistyczny angielski biznesowy (prawo, produkcja przemysłowa, IT/E-reklamy, marketing, zarządzanie, komunikacja), ogólny angielski biznesowy (przedstawienia, prezentacje, negocjacje, atmosfera/kultura – z perspektywy Ameryki, Azji i Europy).

Uczyła na kursach przygotowujących do egzaminu TOEFL i doradzała uczniom rozpoczynającym naukę za granicą. Nauczała również grono pedagogiczne na Uniwersytecie Herat w Afganistanie i zapewniała konwersatoria pracownikom w Mongolii. Spędziła kilka lat na nauczaniu w Południowej Korei dla prywatnych uczelni językowych.

Ma bardzo łatwy do zrozumienia amerykański akcent, świetne poczucie humoru i uwielbia uczyć przydatnych zwrotów. Tworzy przyjazne środowisko i podbudowuje pewność siebie uczniów w każdym wieku. – Certyfikat w Metodyce Nauczania TESOL

Comments

 • stasiek1203
  Odpowiedz

  Pani Patricia jest super lektorką: ciekawe ćwiczenia, wielka życzliwość, ciepło i solidność w przygotowaniu.

  • Rafał

   100% prawdy

 • Rafał
  Odpowiedz

  Pani Patricia jest wspaniałym nauczycielem oraz niezwykle życzliwą i ciepłą osobą. Pozwala dużo mówić, a sama bardziej słucha, towarzysząc w nauce. Pomaga osiągać pewność siebie w mówieniu po angielsku. Dopasowuje tematy do zainteresowań studentów i jest otwarta na propozycje tematów kolejnych lekcji. Bardzo solidna w przygotowywaniu konspektów lekcyjnych. Mam porównanie z 2 innymi nauczycielami – native speakers, ale Pani Patricia przebija wszystkich 🙂