– Dyplom Licencjacki z Nauk Politycznych
– Stosunki Międzynarodowe
– Certyfikat w Metodyce Nauczania TESOL

Patricia Rena

Patricia jest Amerykanką mieszkającą niedaleko Sztokholmu w Szwecji. Uczyła studentów ESL w Europie i Azji przez ostatnie 17 lat. Zdobyła dyplom licencjacki z Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Południowej Georgii w Atlancie. Otrzymała również certyfikat TESOL z Metodyki Nauczania w Wielkiej Brytanii.

Ma bogate doświadczenie dydaktyczne uwzględniające: młodych uczniów, angielski dla specjalnych potrzeb akademickich, język sztuki i opowiadania historii, specjalistyczny angielski biznesowy (prawo, produkcja przemysłowa, IT/E-reklamy, marketing, zarządzanie, komunikacja), ogólny angielski biznesowy (przedstawienia, prezentacje, negocjacje, atmosfera/kultura – z perspektywy Ameryki, Azji i Europy).

Uczyła na kursach przygotowujących do egzaminu TOEFL i doradzała uczniom rozpoczynającym naukę za granicą. Nauczała również grono pedagogiczne na Uniwersytecie Herat w Afganistanie i zapewniała konwersatoria pracownikom w Mongolii. Spędziła kilka lat na nauczaniu w Południowej Korei dla prywatnych uczelni językowych.

Patricia jest naszą najbardziej rozchytywaną i chwaloną nauczycielką. Ma bardzo łatwy do zrozumienia amerykański akcent, świetne poczucie humoru i uwielbia uczyć przydatnych zwrotów. Tworzy przyjazne środowisko, jest ciepłą osobą i podbudowuje pewność siebie uczniów w każdym wieku.
Certyfikat w Metodyce Nauczania TESOL
Dyplom Licencjacki z Nauk Politycznych
Dyplom Licencjacki ze Stosunków Międzynarodowych