Angielski po angielsku

English By Phone

27/08/2016

Jeśli nauka, to po angielsku z Anglikiem.

Niech Twój mówiony język będzie naprawdę angielski! Po angielsku może oznaczać co innego dla Hindusa, Polaka, Australijczyka. Naucz się mówić prawidłowo.

Jeśli chcesz nauczyć się mówić po angielsku to najlepszym sposobem jest rozmowa z rodowitym Anglikiem, Amerykaninem, Australijczykiem, Irlandczykiem, Kanadyjczykiem. Nauczycielem dla którego angielski jest pierwszym językiem a nie którego się nauczył jako kolejnego. W naszej szkole uczą wyłącznie Native Speakers mieszkający za granicą.

Naucz się od osoby która mieszka, żyje w kraju w którym język angielski jest używany każdego dnia. Nie Native Speaker który od wielu lat mieszka za granicą i nie wie czym żyje jego rodzinny kraj. Nie wie o nowych słowach które po angielsku pojawiają się z łatwością nie znaną w innych językach.

U nas język angielski po angielsku. Konwersacje na wszystkich poziomach zaawansowania. Specjalizujemy się w indywidualnych rozmowach po angielsku z angielskim lektorem. Z lektorem mieszkającym w kraju z którego pochodzi.Nie ma znaczenia czy jesteś młody, w średnim wieku lub starszy.Możemy pomóc Ci w biznesowym języku angielskim, aby poszerzyć Twoje perspektywy z pracodawcami.

Czy masz dzieci, które chcą nauczyć się mówić po angielsku? Teraz jest najlepszy czas do nauki! Skontaktuj się z nami i umów się na prywatne sesje dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół.

Jeśli znasz kogoś, kto chciałby skorzystać z nauki u nas podaj mu nasze namiary. Dziękujemy!Skontaktuj się z nami, a my pomożemy przygotować plan Twojej nauki. Wypełnij formularz na tej stronie i zamów bezpłatną lekcję próbną.