Angielski przez Skype – jak zacząć?

English By Phone

0 Comments

30/09/2016

Bez wątpliwości można powiedzieć, że nauka angielskiego przez Skype jest sukcesem dzisiejszej edukacji. Pozwala uczyć się języka bardzo szybko. Zyskujemy dzięki temu wysokiej jakości lekcje angielskiego przez Skype w wyjątkowo niskiej cenie. Dodatkowym atutem jest oszczędność czasu i nauka w komfortowych, domowych warunkach. Do dyspozycji mamy różne akcenty kwalifikowanych lektorów oraz ich praktycznie całodobową dostępność.

Jeśli są Państwo zdecydowani na zajęcia z języka angielskiego przez Skype, English-By-Phone pokaże od czego zacząć. Wystarczy podać nam niezbędne informacje, aby odpowiednio dobrać Państwu lektora spełniającego oczekiwania. Ustalamy także poziom zaawansowania, czas wolny na zajęcia, częstotliwość spotkań oraz dodatkowe wymagania.

Najlepszym i najszybszym sposobem kontaktu jest formularz: https://languagepanel.com/pol/callback. Wypełniając w nim rubryki swoimi danymi, zgłaszamy chęć nauki angielskiego przez Skype. Po wypełnieniu formularza możesz zamówić bezpłatny test z native speakerem. W wyznaczonym przez Ciebie czasie skontaktuje się on z Tobą w celu określenia poziomu zaawansowania. Możesz sprawdzić naszych lektorów i wybrać osobę, która najbardziej Ci odpowiada. Na sam koniec określamy czas, kiedy chcesz się uczyć i do dzieła.

Nauka angielskiego przez Skype daje wiele możliwości. Przed jakimkolwiek zobowiązaniem dajemy Ci możliwość odbycia lekcji próbnej. Jeśli spodobają Ci się zajęcia i pomyślisz o następnych, możemy negocjować ceny. Jeśli stwierdzisz, że lektor nie jest osobą, której szukasz- skorzystaj z lekcji próbnej z innym nauczycielem.Terminy swoich zajęć ustalasz wspólnie z lektorem. Jeśli wypadną Ci ważne spotkania, bez problemu przeniesiemy Twoje lekcje na inny dzień. Jeśli zapomnisz o lekcji, nie masz co się denerwować, możesz ją odrobić w innym terminie.

Zajęcia angielskiego przez Skype w English-By-Phone są dopasowane idealnie do Twoich potrzeb. Cechuje je swoboda, elastyczność i pozytywne nastawienie. Nie biegaj już nigdy więcej po szkołach językowych! Ucz się wszędzie angielskiego przez Skype! Wystarczy Ci tylko dostęp do internetu.