Nasze Metody

English By Phone jest szkołą języka angielskiego z lekcjami online lub przez telefon. Ucz się kiedy chcesz i gdzie chcesz!

Prywatne lekcje to najbardziej efektywny sposób na poprawę swoich umiejętności. Program każdych zajęć jest dostosowany do osobistych celów i zainteresowań ucznia.

Nasze lekcje z certyfikowanymi nauczycielami zapoznają Cię z prawdziwym angielskim w codziennych sytuacjach. Interaktywne filmiki, audio i teksty sprawią, że zajęcia staną się przyjemne i zróżnicowane.

Indywidualne lekcje przyśpieszają rozwój umiejętności i zwiększają pewność siebie w mówieniu po angielsku.

Przy każdych zajęciach otrzymasz:

1. Materiały potrzebne do lekcji (razem z ćwiczeniami)

Otrzymasz dostęp do materiałów, które będziesz omawiać z nauczycielem podczas lekcji przez panel studenta. Są one podzielone na lekcje.

Większość zajęć oparta jest na filmikach, plikach audio i ćwiczeniach. Powinieneś przejrzeć materiały do każdej lekcji przed jej rozpoczęciem.

2. Możliwości połączenia

Zależnie od jakości połączenia internetowego oraz osobistych preferencji, Twój nauczyciel może się z Tobą skontaktować poprzez:

-Skype (polecany)

-telefon komórkowy/stacjonarny

Możesz korzystać z różnych możliwości podczas różnych zajęć.

3. Wideokonferencja

Zależnie od prędkości twojego internetu, możesz skorzystać z opcji wideokonferencji. Wszyscy nauczyciele English By Phone są zaopatrzeni w kamerki, aby zapewnić ci tą opcję.

4. Praca domowa

Po każdej lekcji nauczyciel zada Ci pracę domową w oparciu o twoje najczęstsze błędy podczas lekcji. Będzie ona zawierała część teoretyczną i praktyczną. Na twoją prośbę nauczyciel przejrzy ją z tobą na kolejnej lekcji.

5. Pliki audio

Twoje lekcje są nagrywane. Masz do nich dostęp z kolumny raportów na stronie lekcji. Jeżeli ikonka odtwarzania jest zielona, oznacz to, że lekcja została z powodzeniem nagrana.

Pamiętaj, że lekcje odbywające się przez Skype nie zostaną nagrane. Możesz wyłączyć funkcję nagrywania przez panel studenta.

6. Raport obecności

Po każdej lekcji nauczyciel zda sprawozdanie administratorowi. Jeżeli lekcja nie odbędzie się z winy nauczyciela, administrator skontaktuje się z tobą, aby ja przełożyć (z tym samym lub innym nauczycielem).

7. Raport z lekcji

Podczas zajęć nauczyciel będzie słuchał Twoich wypowiedzi i notował błędy. Po każdej lekcji otrzymasz raport zawierający:

-listę błędów i ich właściwego poprawienia

-polecenia i notki zależne od tematu nauki (np. gramatyczne, słownictwo itp.)

-wskazówki dotyczące wymowy i pliki audio pomagające zrozumieć właściwą wymowę

-ogólną opinię na temat lekcji z pewnymi wskazówkami dotyczącymi Twoich umiejętności

Naciśnij tutaj, aby zobaczyć przykładowy raport. 

Dodatkowo:

-Zmieniaj terminy zajęć

W panelu studenta możesz przełożyć zaplanowaną lekcję kiedy tylko chcesz. Pamiętaj, aby zrobić to co najmniej 24h przed lekcją.

-Zmieniaj nauczycieli

Nie musisz być związany z tylko jednym nauczycielem. Jeśli chcesz uczyć się z innymi, poinformuj o tym administratora lub użyj panelu studenta.

-Raport postępów

Po każdych zajęciach otrzymasz raport od nauczyciela.

English By Phone oferuje dwa rodzaje kursów:

Ogólny Angielski

Ogólne lekcje angielskiego nie badają rozwoju i nie mają kolejności. To zajęcia na konkretny temat, które mogą być ustawione w różnej kolejności. Przy takich kursach nie ma regularnych testów ani raportów dotyczących rozwoju umiejętności.

Specjalistyczny Angielski

Te lekcje mają taką samą strukturę jak lekcje ogólnego angielskiego, ale są prowadzone przez specjalnie wykwalifikowanych nauczycieli.