Courses instructed by Nonie Catherine Bradley:

Nonie Catherine Bradley

Nonie urodziła się i wychowała w Północnej Irlandii. Otrzymała dyplom licencjacki w tańcu współczesnym w Londynie i pracowała jako profesjonalna tancerka i nauczycielka przez ponad 10 lat. Postanowiła doświadczyć najbardziej ekologicznego sposobu życia. Aby być bliżej natury, zdecydowała się podróżować po kontynencie Amerykańskim jako Pokojowy Obserwator w lokalnych społecznościach.

Nauczeniem angielskiego zajęła się od momentu ustatkowania w Costa Rice ze swoim niemieckim partnerem i dwójką dzieci. Jej pierwszymi uczniami stali się lokalne dzieci i dorośli, których szkoliła głównie poprzez praktykę konwersacji.

Odkąd została certyfikowanym nauczycielem ESL, edukuje online w chińskich oraz lokalnych szkołach, przygotowując studentów do finalnych egzaminów z angielskiego.

Napisała i zilustrowała książkę językową, aby jednocześnie zwiększyć ekologiczną świadomość i zachęcić do kreatywnej nauki angielskiego młodych dorosłych.

Jest certyfikowanym nauczycielem ESL z 120 godzinnym certyfikatem TEFOL i ćwiczy NVC (nie agresywną komunikację) od ponad 10 lat jako sztukę językową, pomagającą na rozwijanie zdrowszych umiejętności komunikacyjnych między ludźmi.

Od Nonie Catherine Bradley:

„Jako nauczyciel ESL szkolę dzieci od 5 do 12 lat dla chińskich szkół online. Pomagam także młodzieży z lokalnych liceów w przygotowaniach do matury z języka angielskiego.”